Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odvoz posekanych keřu
Datum nahlášení: 18.05.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Za garazemi jsou posekane stare keře,prosime o odklizeni.
Lokalita závady: část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, situace byla prověřena na místním šetření. Zbytky větví, které jsou navezeny za garážemi nejsou po ořezu keřů, které by město realizovalo. Nicméně větve budou uklizeny.