Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek ve veřejné zeleni
Datum nahlášení: 18.05.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Nepořádek ve veřejné zeleni - odpadky - p. č. 1942/1 k. ú. Teplice - Trnovany.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi firmy Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně.