Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená dopravní značka
Datum nahlášení: 18.05.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Poškozená dopravní značka,parkování pro postižené
Lokalita závady: Maršovská 1521/12, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.