Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysoká tráva
Datum nahlášení: 18.05.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, opět jako každý rok laskavě žádám o posekání trávy na křižovatce Gagarinova - Modlanská, opět je nebezpečné vyjíždět z Gagarinovy ulice směr Trnovanská. Vím, že pozemek není Města, ale vždy to nějak zařídíte
Lokalita závady: Modlanská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tento pozemek není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Nicméně bude v nejbližších dnech posekáno.