Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybí kontejner
Datum nahlášení: 18.06.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V Trnovanské 1301 / 50 zmizel žlutý kontejner na plasty
Lokalita závady: Trnovanská 1301/50, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, nechám prověřit a doplnit stav nádob svozovou společností.