Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník
Datum nahlášení: 18.06.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: U přechodu Jana Koziny x Maršovská je propadlý chodník.
Lokalita závady: Maršovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Propad chodníku budeme řešit jako reklamaci za zhotovitelem.