Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Smrky mají větve až k zemi
Datum nahlášení: 18.06.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Rád bych Vás požádal, zda by bylo možné v dolní části stromů odstranit větve. V těchto partiích se obvykle drží odpadky, které by sice neměly na trávníku co dělat, ale bohužel se to stává. Nyní je trávník čerstvě posekaný, tak to není tak dramatické, ale v kombinaci se vzrostlou trávou je to s případným vybíráním odpadků problém. Vzhledem k tomu, že se v okolí našeho domu o sběr volně ležících odpadků snažím, tak by mi realizace navrhovaného opatření pomohla. Předem děkuji za pochopeni. Obdobné opatření by se hodilo realizovat samozřejmě i jinde, ale to už nechám na Vaší kreativitě.
Lokalita závady: Doubravická, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 23/6/2022 prověřena na místním šetření. Dřeviny budou do 15/7/2022 upraveny.