Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Troleje
Datum nahlášení: 18.07.2019
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Pane Číže, na trolejbusové trati u Městských sálů v Trnovanech visí volně v trolejích nezajištěný, odpojený kabel předkontaktu nepoužívané výhybky. Sjednejte nápravu, takto by to být primárně nemělo.
Lokalita závady: U Červeného kostela, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Požadavek předán na provozovatele, společnost ARRIVA CITY s.r.o.
_________________________________________________________
EDIT: Závada odstraněna.
Hezký den.