Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: špatná viditelnsot na křižovatce
Datum nahlášení: 18.08.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, chtěla jsem poprosit zda je možné prosekat zeleň na křižovatce - výjezd ze slepé ulice Doubravická směrem na Drahkov. Je třeba hodně vystrčit čumák auta do silnice a pokud z Drahkova jede vysokou rychlostí auto (je to dost z prudkého kopce) hrozí zde srážka. Děkuji a přeji pěkný den
Lokalita závady: ulice Doubravická, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keře bránící výhledu na pozemku Statutárního města Teplice budou do konce měsíce září 2017 ořezány.