Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepřehledná křižovatka
Datum nahlášení: 18.08.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Z důvodu zvýšení bezpečnosti silničního provozu prosím o vyřezání větví túje, které brání ve výhledu při vyjíždění z ulice V Závětří do ulice Doubravická.
Lokalita závady: Doubravická, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, ořez byl zadán firmě Marius Pedersen a.s, která zajišťuje pro město údržbu zeleně.
________________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 25/8/2022 prověřena na místním šetření.