Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Velký nepořádek
Datum nahlášení: 18.09.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Vysypany odpad-nekolik pytlu v remizku na louce pod hvezdarnou, jak v lete horelo, foto poslu e-mailem, nejde mi vlozit
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Vážená paní Fabiánová,
na základě Vašeho podnětu ve stejné věci ze dne 10.09.2019 bylo místo prověřeno a pořízena fotodokumentace. Dne 12.09.2019 bylo spoluvlastníkům předmětného pozemku zasláno upozornění na stav pozemku s žádostí o provedení úklidu v co nejkratším možném termínu. Věříme, že černá skládka bude odstraněna spoluvlastníky pozemku co nejdříve.