Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vraky
Datum nahlášení: 18.09.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V ulici Buzulucká před domem č.308 stojí již déle jak půl roku vrak vozidla, jedna spz schází. Na cestě mezi garážemi pod zahrádkami, (vjezd viaduktem z Bratislavské ul.) stojí vrak mercedesu, vozidlo je již poničené, má rozbité boční okno, vytrhané kabely, je bez značek, stojí tam asi 2 měsíce.
Lokalita závady: Bratislavská ev. č. 578, Teplice, 415 03, Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo v buzulucké již nahlášeno bylo - probíhá zjištění majitele. Na vozidlo mezi garážemi se podíváme lustrací přes MP Teplice. V případě že vozidla bude možno prohlásit za vraky zahájíme postup dle zákona o pozemních komunikacích.