Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Povalená lavička
Datum nahlášení: 18.09.2021
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Povalená lavička v lokalitě Na Letné u schodů, vedle je VO č. 1849
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno správci k zajištění nápravy.