Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaný porost ohrožující jiný pozemek.
Datum nahlášení: 18.09.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, za naši zahradou, kterou máme od města v pronájmu, kterou jsme kompletně zrekultivovali, tak nám prorůstá plevel, který její majitel nijak neprosekává a nám to tlačí na plot, máme tam sice ochrannou síť ale výška téměř přesahuje výšku plotu (pletiva) viz foto. Je potřeba aby stávající majitel nějakým způsobem se postaral o svůj pozemek. Pole je plně havěti, klíšťat, slimáků, kteří nám lezou do zahrady. Zahradu máme přes 2 roky a nikdy to nikdy neposekal a už mi dochází trpělivost ale nevím koho kontaktovat. Náš pozemek je Sobědruhy Na rozhraní 908/40. Děkuji hezký den Hramotovi.
Lokalita závady: Sobědruhy, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení:
Dobrý den, vlastník pozemku bude vyzván k nápravě.
----------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude tento týden prověřena.