Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poničený chodník
Datum nahlášení: 18.09.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poničený chodník v Zrenjaninské ulici směr k báraku u vstupu c.347 bydli zde spoustu senioru a neustale si stezuji ze chodnik je opravdu v havarijnim stavu a ohrozuje jejich bezpeci. Pisi tedy hlavne za tyto obyvatele z tohoto domu. Prosim o opravu chodinku.
Lokalita závady: Zrenjaninská 347/21, Teplice, 415 03, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a zvážíme následné řešení. Opravu jsme zařadili do plánu v nejbližším možném termínu.