Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek kolem kontejnerů
Datum nahlášení: 18.09.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nepořádek kolem kontejnerů
Lokalita závady: Duchcovská 412/88c, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti, která při dnešním pravidelném svozu zajistí úklid.