Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky ve veřejné zeleni
Datum nahlášení: 18.10.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Nepořádek - odpadky ve veřejné zeleni, parcelní číslo 1942/1 k.ú. Teplice Trnovany.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána technikovi Marius Pedersen a.s, která zajišťuje pro Statutární město Teplice údržbu zeleně.