Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra v komunikaci
Datum nahlášení: 18.10.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra v silnici bez označení v ulici riegrova
Lokalita závady: Nákladní, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět předáváme ŘSD, v jehož vlastnictví daná komunikace je.