Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené a vykradené auto, skládka na ulici........
Datum nahlášení: 18.11.2017
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den, na kraji Slovenské ulice stojí minimálně rok poškozené a bez SPZ černé auto Seat. Auto je odemčené, okénka stažená dolů a je plné náhradních dílů asi na motorku. Nyní se stalo terčem zlodějů a bezdomovců. Začíná se kolem auta tvořit skládka a nepořádek. A doufáme, že si zloději nevyhlídnou auta další.Auto také blokuje parkovací místo. A to není jediné. Na konci parkovacích míst je i další auto, které je tam odstavené(pozná se podle zarostlé trávy kolem auta). Někdo si z ulice začal dělat skládku....nejenom aut. Odložené věci kolem kontejneru a okenní rámy na parkovišti. Vím, že máme v ulici pravidelně kontejner ale bohužel někteří spoluobčané to nerespektují. Děkuji za pomoc za čistější ulici a sídliště. Guttenbergová
Lokalita závady: ulice Slovenská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude překontrolováno, zda jsou již splněny podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb. (vozidlo se stalo vrakem). V případě splnění bude dle zákona vydána výzva a po 2 měsících (povinná lhůta) bude vozidlo odstraněno.