Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený plot dětského hřiště
Datum nahlášení: 18.11.2018
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Výkopnuté plaňky u hřiště .
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali správci dětských hřišť k provedení opravy.