Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neschůdnost chodníků
Datum nahlášení: 19.01.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Chodníky sídliště V Závětří jsou zcela neschůdné, jsou pokryty ledem. Od středy, kdy jsem posílala stížnost na neúdržbu se nic nedělo. Silnice solíte, ale chodníky jsou vám lhostejné.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš požadavek jsme postoupili k řešení úklidové firmě Marius Pedersen.