Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Tankodrom na silnici
Datum nahlášení: 19.01.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Ulice Závodní,kolem bramborárny nejsou výmoly na silnici,ale spíše tankodrom,který zde přetrvává již několik let a nikdo s tím očividně nemá zajem cokoliv dělat.
Lokalita závady: ulice Závodní 927/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zařadíme do plánu oprav.