Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Opuštěné vozidlo/vrak
Datum nahlášení: 19.01.2021
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Od 11/2020 nevhodně zaparkované nepojízdné vozidlo v ulici Celní. Přitaženo a odstaveno v noci skupinou lidí. Vozidlo brání parkování ve frekventované ulici (nájemní dům, zubní ordinace, autobusová zastávka Arriva). SPZ 2U6 3712.
Lokalita závady: Celní, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den. Dle přiložené fotografie se jedná o místo kde vozidlo blokuje bezpečnost a plynulost provozu což řeší MP Teplice. Váš podnět předáme. Dle pravidel silničního provozu se v ulici Celní nesmí stát v celé délce ulice.