Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 19.01.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici Jugoslávská, před domem č.p. 2720, nesvítí lampa venkovního osvětlení č. TP05883.
Lokalita závady: Jugoslávská 2720, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Patrně došlo k chybě při přepisu čísla stožáru.
U č.p. 2720 v ul. Jugoslávská se nachází stožár VO č. TP0768.
Závada bude odstraněna.
vyřešeno