Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 19.02.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Vyhozena sedacka + neporadek okolo v travniku v ulici Thamova
Lokalita závady: ulice Thámova 1052/25, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.