Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční lampa
Datum nahlášení: 19.03.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Ulice Juditina, levá strana, křižovatka s Boleslavovou Stezkou, na rohu ulice nefunkční lampa veřejného osvětlení.
Lokalita závady: ulice Juditina, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.