Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Koukající kabel z půdy
Datum nahlášení: 19.03.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, již delší dobu chodím kolem povylezlého kabelu z půdy, který zřejmě patří k veřejnému osvětlení v ulici Karla čapka 1276/5. Děkuji Roušal
Lokalita závady: ulice Karla Čapka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
O kabel veřejného osvětlení se nejedná.
Oznámení bylo předáno společnosti ČEZ k prověření.