Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá větev - strom
Datum nahlášení: 19.03.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Před domem na Duchcovké ulici č.1421/44 stojí vzrostlý strom,jehož věteve při silnějším větru naráží do fasády a do oken.Hrozí rozbití oken. Strom stojí přimo u vchodu do domu. Asi nejlepší by bylo uříznout hlavní větev směřující k domu.
Lokalita závady: ulice Duchcovská 1421/44, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již byla větev odstraněna.