Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený kanál
Datum nahlášení: 19.03.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Okružní je u ukrového objezdu poškozený a neoznačený kanál.
Lokalita závady: Okružní, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k odstranění vlastníkovi komunikace, kterým je ŘSD.