Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Skládka všemožného nepořádku a neudržované zeleně
Datum nahlášení: 19.03.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Na rozhraní ulice U hadích lázní a Pražské - trojúhelník s autobusovými zastávkami - je pod skalou neudržovaná travnatá plocha s nepořádkem a skládkou všemožného.Též zeleň je neudržovaná.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z pozemku ve vlastnictví města bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.