Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené dopravní značení
Datum nahlášení: 19.04.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, v ulici Javorová 3025-27 je po letech a opravách vozovky by bylo vhodná obnova žlutého vodorovného značení zákazu parkování /rezervováno pro hasiče,v případě požáru/. Někteří občané zneužívají této situace k parkování před domem.
Lokalita závady: Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, kompletní obnovu vodorovného DZ ve zmíněné ulici plánujeme na letošní rok.
S pozdravem
D. Městka
MgM Teplice
odbor dopravy