Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Křoví
Datum nahlášení: 19.05.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Zelená v dolní části jsou keře,které brání ve výhledu-hlavní ulice Je zde výjezd z garáží,hrozí střet s protijedoucím vozem - není možnost 100% výhledu-vyjíždí se naslepo.Bylo slíbeno,že firma je bude stříhat vícekrát do roka,ale poslední dobou se nějak nedaří.Prosím o nápravu Děkuji moc za ochotu a vstřícnost
Lokalita závady: Zelená, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, situace byla prověřena na místním šetření. Keře byly zadány k ořezu.