Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Křoví opět
Datum nahlášení: 19.05.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Zelená v dolní části jsou keře,které brání ve výhledu-hlavní ulice Je zde výjezd z garáží,hrozí střet s protijedoucím vozem - není možnost 100% výhledu-vyjíždí se naslepo.
Lokalita závady: Zelená, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, keře byly zadány k ořezu do 3/6/2021.
____________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 27/5/2021 prověřena na místním šetření.