Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník
Datum nahlášení: 19.05.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadlý chodník v ulici Thámova před domem 410/14.
Lokalita závady: Thámova 410/14, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme zařadili do plánu oprav v nejbližším možném termínu.