Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící výrazné označení zákazu zastavení.
Datum nahlášení: 19.05.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: V jednosměrné ulici Vrchlického- Potěminova je neustále parkováno na zákazu zastavení (před ordinací praktického lékaře, centrem léčby bolesti). Prosím o zvážení zvýraznění zákazu žlutými pruhy. Policie sem jezdí neustále, dává pokuty, ale řidiči zákaz nerespektují (a poškozují stromy vysazené v zákazu). V případě potřeby neprojedou hasiči, popeláři, doprava se zde zastaví. Přikládám foto dnešní nehody. Děkuji. S pozdravem Jana Chrudimská
Lokalita závady: Potěminova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, označení v daném prostoru je v pořádku a viditelné. Jedná se o jeho nerespektování ze strany řidičů. S tímto se bohužel setkáváme i na jiných místech ve městě.