Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: 2 × Díra ve vozoce
Datum nahlášení: 19.05.2023
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra v silnici první u zastávky směr Teplice druhá zhruba 40 metrů za ní směr Teplice. Hrozba poškození vozidla.
Lokalita závady: Jateční, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozovka není majetkem statutárního města Teplice, jejím vlastníkem je Ústecký kraj.
Závadu jsme již se Správou a údržbou silnic Ústeckého kraje řešili v minulých týdnech. Váš podnět předáme správci a znovu opravu zaurgujeme. Děkujeme za pochopení.