Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé křoví
Datum nahlášení: 19.06.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Ulice Bílinská křoví zasahuje do chodníku a je to omezující v chůzi po chodníku . Od čísla popisného 2802 směrem k benzínce MOL.
Lokalita závady: Bílinská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 23/6/2022 byla situace prověřena na místním šetření, keře již byly upraveny.