Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená dopravní značka
Datum nahlášení: 19.06.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Poškozená dopravní značka.
Lokalita závady: Jungmannova 1080/7, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Provedeme kontrolu a necháme opravit.