Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Založení černé skladky
Datum nahlášení: 19.07.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V ulici Doubravska 4, Teplice Trnovany - skládka odpadu, resp. starého nábytku. Dále velmi znečištěna komunikace(plechovky a lahve od alkoholu, zbytky jídel apod.). Oznámeno Městské policii -bez odezvy,bohužel.
Lokalita závady: ulice Doubravská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali na svozovou společnost Marius Pedersen a.s. k úklidu.