Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaný trávník
Datum nahlášení: 19.07.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Po návratu z dovolené jsme zjistili, že je tráva neposekaná přestože celá stráň ano. Opakuje se to vždy, když tento pozemek sekají.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán na společnost Marius Pecdersen a.s., posekání pozemku v majetku města bude zajištěno.