Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozena nádoba na směsny odpad
Datum nahlášení: 19.07.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Prosím o výměnu nádoby na směsny odpad (ulomené víko) na J.V.Sládka 1643/18.Dekuji
Lokalita závady: J. V. Sládka 1643/18, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět na výměnu nebo případně možnosti opravy nádoby jsem předala na svozovou společnost Marius Pedersen a.s., v jejímž vlastnictví jsou nádoby na odpad.