Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Chybějící značení přechodu pro chodce
Datum nahlášení: 19.07.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, jako obyvatel Nové Vsi, bych Vás chtěl požádat o možnost označení dvou přechodů pro chodce na křižovatce ulic Topolová, Novoveská a Jasanová. Tato část je hojně využívána obyvateli Nové Vsi včetně dětí. Bohužel zde značení přechodu zcela chybí. Děkuji předem za kladné vyřízení a přeji hezké dny Michal Švehla
Lokalita závady: Topolová, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, realizace přechodů pro chodce má určité zásady a nově vznikající přechody pro chodce zpravidla vyžadují i nemalé stavební úpravy. Nejde tedy pouze o dopravní značení.
Přechod v ul. Novoveská je již v plánu, ale termín realizace v tuto chvíli není znám.
Do budoucna, prosím, využívejte ke komunikaci s úřadem jiné formy než aplikaci Hlášení závad, která slouží k hlášení závad typu zničená lavička, poražená dopravní značka apod.
Děkujeme za pochopení