Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaná kanalizační vpusť
Datum nahlášení: 19.08.2015
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Kanalizační vpusť je nefunkční - nad kanálem je velká louže.
Lokalita závady: ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle zadání v mapě se jedná o kanalizační vpusť na silnici II. třídy, která není ve vlastnictví města Teplice. Je ve vlastnictví Ústeckého kraje a spravuje ji Správa a údržba silnic Ústeckého kraje. Neprodleně Vaši závadu předávám správci komunikace.