HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 190821_ff94


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Poškozená silnice

Datum nahlášení: 19.08.2021

Kategorie závady: Závady na komunikacích


Popis závady: Dne 28.12.2020 byla hlasena zavada - propadly asfalt v ul. Třebízského. Závada byla odstraněna zasypanim, ovšem nyní je díra ještě vetsi, autem se nedá objet. (Mapa nejde použít, adresa uvedena zde)


Lokalita závady: Teplice, Teplice


Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady řešíme se spol. Severočeská servisní, která odstraňovala závadu na jejich zařízení.