HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 190921_ccf1


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Neudržovaná část stavebního pozemku 2241/14 v katastru Teplice - Trnovany

Datum nahlášení: 19.09.2021

Kategorie závady: Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města


Popis závady: Neudržovaná část stavebního pozemku 2241/14 v katastru Teplice - Trnovany. Jde primárně o schodiště, které je součástí veřejného prostranství a je jednou z přístupových cest ke zdravotnímu středisku. Dlouhodobě se majitel o tuto část nestará, přestože v objektu podniká dokonce nově jako Casino. S ohledem na charakter této pozemkové části nemovitosti by podle mého názoru stálo za úvahu od majitele tuto část pozemků odkoupit. To je ale pouze můj dojem, takže mým cílem je pouze upozornit na tuto neutěšenou část veřejného prostranství, která nyní nemůže sloužit svému účelu minimálně proto, že schodiště potřebuje zásadní rekonstrukci. Kromě nefunkčnosti toto zákoutí i příšerně vypadá.


Lokalita závady: Trnovanská 1798, Teplice, 415 01, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Věc prošetřím a vyzvu majitele pozemku k nápravě.
Hezký den.
Bc. Dominika Brzobohatá