Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad sklo-plasty
Datum nahlášení: 19.09.2022
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Prosím,šlo by zařídit vyvezení kontejneru na sklo?Již asi 2 měsíce nevyvezen.Ulice Havlíčkova-Trnovany.Děkuji.
Lokalita závady: Skupova, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k prověření a zjednání nápravy.