Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad kolem popelnic, mobilní toaleta
Datum nahlášení: 19.09.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, prosím o úklid kolem popelnic mezi panelákem a komerční budovou Rozhledu. Kolem nádob je rozházený odpad, a nedaleko ve sklepení žijí bezdomovci, od kterých odpadu přibývá po celém okolí. Ráda bych věděla kam chodí na toaletu??? V tomto případě je i otázkou o vykonání potřeb dělníků, kteří v ulici staví výtahy a dále pracovníků, kteří ode dneška budou opravovat v ulici chodníky. Nikde jsem nezaznamenala mobilní toaletu. Dělníci postávají a vykonávají své potřeby v rohách obytných domů a na parkovišti aut. Děkuji.
Lokalita závady: Slovenská 2628, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, úklid kolem kontejnerů zajistíme. Pozemek, kde jsou nyní nádoby umístěny je v soukromém vlastnictví, proto do budoucna (nejspíše v příštím roce) plánujeme vybudování nového kontejnerového stání na pozemku města a přemístění nádob, určených pro přilehlý panelový dům.
Druhou část dotazu, předám kompetentním kolegům, kteří se Vám k této problematice vyjádří.