Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící poklop
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Chybějící poklop
Lokalita závady: Jiřího z Poděbrad 17/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o víčko na šoupěti, které není v majetku ani správě města. Pokusíme se zjistit o jaké podzemní vedení se jedná (voda nebo plyn).