Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící přechod pro chodce?
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: V tomto místě přechází téměř všichni, kdo vyjdou z parku a pokračují dále do Sládkovy ulice. Ačkoli je možné přejít na přechodu o kus dál, z této strany chodníku musíte obcházet katastrální úřad, což není nejkratší možná cesta. Bylo by možné dát sem přechod pro chodce?
Lokalita závady: J. V. Sládka 1212/1a, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, s vybudováním nového přechodu souhlasí jak vedení města Teplice, tak PČR DI. Budeme tedy pracovat na administrativním zpracování návrhu nového přechodu pro chodce.