Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadající se zámková dlažba
Datum nahlášení: 19.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Zámková dlažba před Červeným kostelem se začíná propadat
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.